Senior sales Representative - Obchodný zástupca v logistike

MDM Logistics s.r.o.

MDM Logistics s.r.o & Fulfillment, Triblavinská, Chorvátsky Grob-Čierna Voda, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 2 000 EUR/mesiacmzda sa skladá z fixnej zložky 2000 EUR plus variabilná zložka je formou percentuálneho podielu z dosiahnutej marže (mesačne), horná hranica mzdy nie je obmedzená závisí len na šikovnosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna akvizícia nových, potenciálnych zákazníkov v B2B segmente

- Zodpovednosť za komplexné vedenie obchodných stretnutí

- Prezentovanie našich služieb priamo zákazníkovi

- Plánovanie a príprava na obchodné stretnutia s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi

- staroslivosť o existujúcich klientov

- Príprava cenových ponúk a dohadovanie konečnej podoby zmluvných podmienok

- Vytváranie reportov o realizovaných aktivitách

- Zisťovanie súčasných a identifikácia nových potrieb zákazníkov na základe sledovania konkurencie a trhových trendov

- Pravidelná osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi

- Práca s CRM

- dohadovanie podmienok spolupráce

- Umožníme ti prácu z pohodlia tvojho domova s možnosťou flexibilného pracovného času.

- Budeš súčasťou mladého a dynamického kolektívu, ktorý ti poskytne podporu a inšpiráciu.

- Tvoje úsilie bude adekvátne odmenené motivujúcim finančným ohodnotením a získaním moderných pracovných nástrojov ako mobilný telefón a notebook.

- Získaj príležitosť rozvíjať svoje obchodné zručnosti a zároveň si užívaj flexibilitu a pohodlie práce z domova.

- Ak hľadáš zaujímavú pracovnú pozíciu v logistike s množstvom výhod, neváhaj a pridaj sa k nášmu tímu

Informácie o výberovom konaní

Motivačný list, Štruktúrovaný životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

​Preukázateľná prax v obchode min 3 roky (logistika obrovskou výhodou)​

​príjemné vystupovanie

Skvelé komunikačné, vyjednávacie a prezentačné zručnosti

​zodpovednosť

schopnosť nadväzovať nové kontakty

Spoločnosť MDM Logistics s.r.o. sa zaoberá logistikou, kompletizáciou, skladovaním a distribúciou tovaru pre e-commerce. Sme mladá, dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť. Špecializujeme sa na fulfillmentové služby pre európsky trh.
ID: 4792563  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac