Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Fotomodelka/Hosteska

MDivision, s. r. o.

Eurovea, Pribinova, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milé a spontánne ženy, ktoré nemajú problém komunikovať a prezentovať sa. Podmienka je vek nad 18 rokov. Nezáleží na postave ani výške. Veľkou výhodou je skúsenosť s fotomodelingom a/alebo hostessingom.

V prípade záujmu prosím pošlite Vaše meno, priezvisko, vek, výšku a minimálne tri Vaše fotky na mailovú adresu [email protected]

Zaslaním svojich materiálov dávate našej spoločnosti súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 3 mesiacov a následne budú skartované.

- práca v mladom kolektíve
- možnosť zúčastniť sa na VIP akciách
- možnosť cestovať (aj mimo SR)
- flexibilný pracovný čas
- neobmedzená horná hranica platu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť prezentovať sa
- komunikatívna
- otvorená
- zodpovedná
- spontánna
- milá

Spoločnosť, ktorá ponúka pracovnú pozíciu vznikla po dlhoročnej praxi v danom obore ako je obchod, marketing, služby a organizovanie podujatí. Spoločnosť prichádza na trh so serióznym, vysoko profesionálnym prístupom, inovatívnosťou a odborným rozhľadom. Pri tejto príležitosti zabezpečujeme výber vhodných záujemcov na nové pracovné miesta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4366434  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac