Riaditeľka súkromnej materskej školy s možnosťou zúčastňovať sa vyučovacieho procesu

MDivision, s. r. o.

Miesto práce
Ružinov
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný plat 850 Eur v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie škôlky.

Hľadáme uchádzača, ktorý bude komunikatívny, príjemne vystupujúci. V prípade potreby vie byť nápomocný učiteľkám v škôlke, nakoľko škôlka je rodinného typu/malý počet detí. Skúsenosti s pôsobením v materskej škole výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Stredné odborné vzdelanie - učiteľstvo pre materské školy.
Vysokoškolské vzdelanie - odbor predprimárne vzdelávanie, vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Spoločnosť, ktorá ponúka pracovnú pozíciu vznikla po dlhoročnej praxi v danom obore ako je obchod, marketing, služby a organizovanie podujatí. Spoločnosť prichádza na trh s novým produktom, inovatívnosťou a odborným rozhľadom. Pri tejto príležitosti zabezpečujeme výber vhodných záujemcov pre nášho zadávateľa.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

MDIVISION s.r.o.
Rybárska 33
90301 Senec
ID: 3464754   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat 850 Eur v čistom