Komparzista na firemné konštelácie

MDivision, s. r. o.

Miesto práce
Sabinovská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
v závislosti od druhu konštelácií od 5-10 Eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komparz na firemných konšteláciách organizujeme v nepravidelných intervaloch. Komparzistov pozývame podľa potreby (pohlavie, vek, jazykové znalosti, pracovné skúsenosti atď.).

Skupinová práca je to čo robí konštelácie konšteláciami. Na seminári sa stretne skupina účastníkov, ktorí boli pozvaní a svoju účasť potvrdili (čiže skupina nie je stála, ale pravidelne sa obmieňa). Každý sa zapája do diania na seminári podľa svojho uváženia. Môže byť tichým pozorovateľom, či aktívne sa zúčastňovať jednotlivých konštelácií. Seminár vedie/usmerňuje lektor, ktorý postupne z účastníkov vyberá tých, ktorí sa k danej problematike budú vyjadrovať. Vyjadrovanie spočíva v opisovaní pocitov, postojov a prežívania danej situácie.

Momentálne pripravujeme nábor komparzistov v anglickom jazyku. Samotný výber je taktiež PLATENÝ!

Čo sú firemné konštelácie? (pre lepšie pochopenie si prečítajte informácie na našich stránkach)

Požiadavky:
- vek minimálne 18 rokov
- znalosť Angličtiny minimálne na úrovni B1 - stredná znalosť (porozumenie a schopnosť vedieť reagovať na komunikatívnej úrovni)

Termín najbližšieho výberu:
10.5. od 18:00 cca na 2hodiny

Forma výberu:
Skúšobné postavenie firemnej konštelácie.

Záujem prejavte zaslaním e-mailu na miroslava.drgonova@gmail.com s uvedením predmetu Firemné konštelácie.

V prípade otázok ma poprosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

osobnostný rozvoj, získanie informácií o nových a inšpiratívnych veciach

Firemných konštelácií sa zúčastňujú ľudia so záujmom o ďalší rozvoj osobnosti a nový pohľad na riešenie problémov. Firemným klientom to dáva návod ako riešiť otázky ich denno-denného fungovania a smerovania.

Z firemných konštelácií nie je vyhotovovaný žiadny zvukový ani obrazový záznam.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Jasné a jednoznačné formulovanie svojich názorov a pocitov.

Spoločnosť, ktorá ponúka pracovnú pozíciu vznikla po dlhoročnej praxi v danom obore ako je obchod, marketing, služby a organizovanie podujatí. Spoločnosť prichádza na trh s novým produktom, inovatívnosťou a odborným rozhľadom. Pri tejto príležitosti hľadáme vhodných brigádnikov na príležitostné akcie.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

MDIVISION s.r.o.
Rybárska 33
90301 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Drgoňová
Tel.: +421903273212
E-mail: poslať životopis
ID: 3363017   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v závislosti od druhu konštelácií od 5-10 Eur/hod