CNC soustružník

MDE MACHINEBOUW B.V.

Place of work
Netherlands
Contract type
full-time

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Náplň práce:

Jako CNC soustružník/frézař budete vyrábět různé druhy strojírenských výrobků, jako například komponenty pro naše vlastní MDE stroje a dalších zařízení. Úkoly provádíte samostatně na základě výkresu. Stručně řečeno, jedná se o výrobu různých kusů kovů, meziproduktů(kovových) a malých serií na CNC strojích a o kontrolu strojů.

Programy ve kterých naše stroje pracují jsou Siemens, Fanuc a OneCNC CAD/CAM.

Požadujeme:

  • min. vzdělaní v oboru CNC soustružník/frézař
  • zkušenosti s programovaním, seřizováním, obsluhou a optimalizovaním strojů
  • spolehlivost
  • schopnost samostatné práce a čtení z výkresů
  • dorozumívání v Angličtině

Profil společnosti:

MDE inženýrství B.V. je malá firma ve středu Nizozemska s malým týmem, který vyrábí široký sortiment strojů. Díly jsou vyrabeny ve vlastním soustruhu a freze pro MDE a pro dalsi firmy.

  • Ubytovaní zajištěno.
  • Plat dohodou, záleží na vašich pracovních zkušenostech
  • Holandská pracovní smlouva
  • Zahrnuto penzijní pojisteni, daně a take dovolená

Naše stroje:

Fat Tur 630MN 3000,TOS SUI 50,Victor V-turn A16, Doosan Puma 2600LY, Doosan DNM400, Unisign Univers 6, Rambaudi Ram-Mill

Prosim o CV v anglictine nebo nemcine

Information about the selection process

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary without school-leaving examination
ID: 3288507  Dátum zverejnenia: 17.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.