Zdravotná sestra do súkromnej ambulancie zubného lekrástva

MDDr. Pavol Podolský - Súkromná ambulancia zubného lekárstva

Miesto práce
Gajova, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
V skúšobnej dobe 750euro, po skúšobnej dobe zvýšenie platu na 1000euro.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia pri bežných i chirurgických výkonoch v dutine ústnej.

Preplácanie odborných školení v rámci sústavného vzdelávanie zdravot. pracovníkov.
K platu zároveň každý mesiac kredit na TR kartu (www.trkarta.sk) podľa počtu odpracovaných dní.
Ostatné budú uvedené v rámci osobného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

a) VOV v študijnom odbore diplomovaná všeobecná sestra; b) VZ I.stupňa v bakal. štud. prog. v štud. odbore ošetrovateľstvo; c) úplné SOV na strednej zdravotníckej škole v odbore všeobecná sestra, zdravotná sestra, detská sestra, ženská sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predošlá prax v zubnej ambulancii nie je podmienkou, výhodou je nemocničná prax na akomokoľvek lôžkovom oddelení.
Podmienkou je registrácia v SKSaPA alebo SKMTP.

Súkromná ambulancia zubného lekárstva a dentoalveolárnej chirurgie, špecializované pracovisko na prácu pod operačným mikroskopom.
Viac info: http://www.zubnylekarpodolsky.sk

Ladzianskeho 8
83101 Bratislava
ID: 3444598   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   V skúšobnej dobe 750euro, po skúšobnej dobe zvýšenie platu na 1000euro.