1 500 - 3 000 EUR

Zubný lekár

MDDr. Ladislav Szűcs, s.r.o.

Miesto práce
SNP 3, Želiezovce
Termín nástupu
september/ október 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzervačné zubné lekárstvo, protetika, stomatochirurgia, dentálna hygiena

Moderne vybavená ambulancia v Želiezovciach hľadá zubného lekára/lekárku do mladého kolektívu.
RVG pri kresle, strojová endodoncia,apexlokátor, VFP, OPG ...
Pozícia vhodná pre absolventa. Radi zaučíme a pomôžeme v začiatkoch. Motivačné finančné ohodnotenie.
www.zubnylekarzeliezovce.sk

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 + percentá zo zisku

piatky so skrátenou pracovnou dobou
úhrada vopred dohodnutých školení v SR aj zahraničí
moderné technologické vybavenie
fixná zložka mzdy + percentá zo zisku
nie je stanovená horná hranica platu - výšku zárobku v závislosti od vytvoreného zisku
dlhodobá perspektíva s možnosťou prebrania obvodu

Hľadáme nového člena do kolektívu ktorý rád pomôže a my pomôžeme jemu, radi poradíme, skonzultujeme. Lekára/ku s empatiou k pacientom a zmyslom pre detail a precíznosť, so snahou stále sa zdokonalovať.
Výhodou sú dve samostatné ambulancie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

ambulancia zubného lekárstva so sídlom v Želiezovciach

SNP 302/61A
937 01 Želiezovce - Mikula
ID: 3755958   Dátum zverejnenia: 5.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 + percentá zo zisku