Zubný lekár

MDDr. Ladislav Szűcs, s.r.o.

Miesto práce
SNP 3, 937 01 Želiezovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat + percentá zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderne vybavená zubná ambulancia v Želiezovciach hľadá posilu do tímu 2 mladých zubných lekárov.
kontakt: [email protected] / 0908862937

Po- Št : 7,5 hod pracovný čas , Piatok: krátky deň 6hod
RVG pri kresle, strojová endodoncia,apexlokátor, VFP, OPG priamo na pracovisku,...
Pozícia vhodná aj pre absolventa. Motivačné finančné ohodnotenie: fixná zložka mzdy + percentá zo zisku
samostatná ambulancia prepojená s vedľajšou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

príjemné vystupovanie, snaha o zdokonalovanie sa v odbore

ambulancia zubného lekárstva so sídlom v Želiezovciach
ID: 3659365  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + percentá zo zisku