Zubný lekár/-ka - 20 min od BA

MDDr. Branislava Pírková,s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
September
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacStúpajúce percentá 20-50% z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do moderne vybavenej zubnej ambulancie s dynamickým mladým kolektívom v Šamoríne (výborná dostupnosť aj z BA cez R7 cca 20km) poskytujúcej vysokoestetické zákroky od konzervačného ZL až po implantológiu, hľadáme šikovného kolegu ZUBNÉHO LEKÁRA/LEKÁRKU so záujmom napredovať a vykonávať precízne ZL ošetrenie

Naším cieľom je poskytovať ošetrenia na najvyššej úrovni :
- 4- ručná práca
- strojová endo
- kofferdam
- piezochirurgia
- implantológia
- vysoko estetické protetické zákroky

- okrem kolegiality a know-how ponúkame výborné finančné ohodnotenie + stúpajúce percentá v závislosti od obratu a dĺžky praxe
- podpora vo vzdelávaní
- možnosť nastavenia prac.doby
- možnosť skráteného úväzku
- možnosť profilovať sa v preferovanej špecializácii

V prípade záujmu prosím zaslať životopis na uvedený mail: [email protected]
web: drpirkova.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoký záujem o odborný rozvoj
- zručnosť
- empatia
- proklientsky prístup
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- dochvíľnosť

- hľadáme lekára so solídnymi vedomostnými predpokladmi a zručnosťou, pre ktorého je jeho práca zároveň jeho hobby.

Príďte sa k nám pozrieť.

Kontaktujeme iba vyhovujúcich uchádzačov.

Zameriavame sa na široké spektrum výkonov modernej stomatológie (estetická stomatológia,strojová endo,kofferdam,piezochirurgia,protetika) až po implantológiu v Šamoríne (cca 20km od BA).
Hľadáme spoľahlivých členov tímu so záujmom napredovať.
ID: 4496261  Dátum zverejnenia: 10.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac