Zubný lekár pre dospelých

MDDr. Bačová s. r. o.

Miesto práce
Stomatologické centrum RODINKA, Bazovského, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
január 2022
3 000 EUR/mesiacPozostáva z fixnej zložky a percentuálneho podielu na obrate

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ošetrovanie dospelých pacientov: konzervačné zubné lekárstvo, endodoncia, protetika, základná stomatochirurgia. V prípade potreby spolupráca so špecialistami. Pracovná doba: 5 dní v týždni, cca 6-hodinová smena, family-friendly pracovný čas. Moderné vybavenie (kofferdam, IO + panoramatický rtg, strojová endodoncia, lupové okuliare na mieru), vynikajúca asistentka, 50% príspevok na školenia. Prax veľmi uvítame, ale vhodné aj pre absolventa – v tom prípade by práci predchádzalo trpezlivé zaškolenie. Požadujeme veselú povahu, ktorú si pacienti neodmysliteľne s našim centrom spájajú a ochotu na sebe stále pracovať. Na oplátku ponúkame férový prístup a vynikajúci kolektív, ktorý zubného lekára vždy podporí a podrží.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Uvítame s praxou, ale nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rodinné zubné centrum zamerané na ošetrenie detí a dospelých.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4189198  Dátum zverejnenia: 9.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac