Verejný zdravotník

MDclinic a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacmzda bude stanovená podľa skúseností a praxe uchádzača, uvádzame najnižšiu mzdovú hodnotu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu verejných zdravotníkov, sestričiek a lekárov hľadáme nového kolegu alebo kolegynku, ktorý/-á sa rád/-a pohybuje v oblasti verejného zdravotníctva, pracovnej zdravotnej služby a chcel/-a by sa naďalej rozvíjať v rámci nášho zdravotného strediska v závode Jaguar Land Rover v Nitre.

Čo bude Tvojou hlavnou náplňou práce :
- posudzovanie a hodnotenie rizík u zamestnávateľa, odhadovanie škodlivín a rizikových faktorov práce, pracovného prostredia, pracovísk a technológií
- vykonávanie odbornej činnosti pri zabezpečovaní rozsahu a náplne výkonu pracovnej zdravotnej služby a jej úloh vyplývajúcich z legislatívnych predpisov v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia zamestnancov
- vykonávanie samostatnej odbornej činnosti pri navrhovaní opatrení, samostatné posudzovanie a vypracovávanie odborných stanovísk vo vecne vymedzenej oblasti pracovnej zdravotnej služby
- poskytovanie informácií pre zákazníka a riešenie ich otázok

A rôzne ďalšie zaujímavé úlohy

Ponúkame ti benefity, ako napríklad:
- koncoročný bonus
- zvýhodnenú zdravotnú starostlivosť pre našich zamestnancov a najbližších rodinných príslušníkov
- motivačný odmeňovací systém
- príspevok na vzdelávanie
- flexibilný pracovný čas
- "Telekom" benefit
- zabezpečený pitný a kávičkový režim na pracovisku
- bonus za odporúčanie zamestnanca
- bezplatné parkovanie priamo na pracovisku
- iné zaujímavé výhody zamestnancov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť MDclinic, a.s.
V prípade, že Ťa táto pracovná ponuka zaujala zašli prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedenú adresu.
Spoločnosť MDclinic si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Tešíme sa na Teba! :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejný zdravotník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Očakávame od Teba, že budeš mať minimálne 1 rok skúseností v oblasti verejného zdravotníctva

Počet rokov praxe

1

- znalosť prislúchajúcej legislatívy
- aktívny vodič - podmienkou
- špecializácia - výhodou
- ďalšie doplňujúce vzdelanie v odbore - výhodou

MDclinic a.s. poskytuje vo svojich súkromných poliklinikách a zdravotníckych zariadeniach preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť, bez čakania s objednávaním na presný čas. Spoločnosť ponúka kvalitné zázemie v širokom rozsahu všeobecných lekárov a odborných špecialistov. Vo svojich zariadeniach poskytuje služby v rôznych medicínskych odboroch v nadštandardnej kvalite, vrátane pracovnej zdravotnej služby ako aj kurzov prvej pomoci.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4174348  Dátum zverejnenia: 9.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac