Verejný zdravotník Senior

MDclinic a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiacmzda bude upravená podľa skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- posudzovanie a hodnotenie rizík u zamestnávateľa, odhadovanie škodlivín a rizikových faktorov práce, pracovného prostredia, pracovísk a technológií z hľadiska možného vplyvu na zamestnancov.
- vykonávanie odbornej činnosti pri zabezpečovaní rozsahu a náplne výkonu pracovnej zdravotnej služby a jej úloh vyplývajúcich z legislatívnych predpisov v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia zamestnancov.
- vykonávanie samostatnej odbornej činnosti pri navrhovaní opatrení, samostatné posudzovanie a vypracovávanie odborných stanovísk vo vecne vymedzenej oblasti pracovnej zdravotnej služby.
- v rámci svojich kompetencií profesionálne, odborne, korektne a trpezlivo komunikuje s klientmi, pacientmi a obchodnými partnermi telefonicky, mailom, osobne
- služobné cesty na pracoviská klientov
- poskytovanie informácií pre zákazníka a riešenie ich otázok, ponúkanie produktov a služieb
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

- možnosť pracovať "Home Office„ (5 dní do mesiaca - podľa dohody s nadriadeným)
- koncoročný bonus
- bonus za odporúčanie zamestnanca
- zvýhodnenú zdravotnú starostlivosť pre našich zamestnancov a najbližších rodinných príslušníkov
- príspevok na vzdelávanie
- "Telekom" benefit
- zabezpečený pitný a kávičkový režim na pracovisku
- bezplatné parkovanie priamo na pracovisku
- 13 špecializácií v poliklinike
- iné benefity zamestnancov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť MDclinic, a.s.
V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedenú adresu.
Spoločnosť MDclinic si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejný zdravotník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

na pozícií verejný zdravotník (min. 3 roky), resp. v oblasti pracovná zdravotná služba
3

- znalosť prislúchajúcej legislatívy
- aktívny vodič - podmienkou
- špecializácia - výhodou

MDclinic a.s. poskytuje vo svojich poliklinikách a zdravotníckych zariadeniach preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť . Spoločnosť ponúka kvalitné zázemie v širokom rozsahu všeobecných lekárov a odborných špecialistov. Vo svojich zariadeniach poskytuje služby v rôznych medicínskych odboroch v nadštandardnej kvalite, vrátane pracovnej zdravotnej služby ako aj kurzov prvej pomoci.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Radlinského 27
81107 Bratislava
www.mdclinic.sk
ID: 4079446  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac