Všeobecný lekár pre deti a dorast - pediater

MDclinic a.s.

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
4 000 EUR/mesiacUvádzame minimálnu zložky mzdy. Mzdové podmienky sa budú odvíjať od Vašich skúseností, praxe, typu úväzku a budú dohodnuté individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej ambulancie pre deti a dorast hľadáme kolegu alebo kolegynku, na pozíciu lekára/lekárka, ktorého hlavnou náplňou práce bude najmä poskytovanie komplexnej lekárskej starostlivosti v odbore pediatria. Všeobecná starostlivosť o deti a dorast má ďalej v náplni práce všetko, čo súvisí s chorobou a zdravím v prostredí v ktorom dieťa a mladistvý žije. Pediater by mal mať poznatky z pediatrie, dorastového lekárstva a základné poznatky z rôznych špecializačných odborov. Svoje poznatky uplatní pri preventívnych, diagnostických, liečebných a rehabilitačných ochoreniach a stavoch u detí a mladistvích.

Ponúkame:
- úväzok prispôsobený Vaším potrebám
- možnosť zabezpečenia bývania
- koncoročný bonus
- zvýhodnenú zdravotnú starostlivosť pre našich zamestnancov a najbližších rodinných príslušníkov
- príspevok na vzdelávanie
- zabezpečený pitný a kávičkový režim na pracovisku
- iné zaujímavé výhody zamestnancov

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedenú adresu.
Spoločnosť MDclinic si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Podľa zákona sme povinní zverejňovať základnú mzdovú zložku (minimálnu mzdu) pre inzerované pozície. Pri rozhodovaní starostlivo zvážime vašu odbornú spôsobilosť, kvalifikáciu a skúsenosti pre inzerovanú pozíciu.

Tešíme sa na prípadné stretnutie s vami.

Zaslaním svojho CV nám dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecný lekár pre deti a dorast

flexibilita, empatický prístup, pracovné nasadenie

MDclinic a.s. poskytuje vo svojich súkromných poliklinikách a zdravotníckych zariadeniach preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť, bez čakania s objednávaním na presný čas. Spoločnosť ponúka kvalitné zázemie v širokom rozsahu všeobecných lekárov a odborných špecialistov. Vo svojich zariadeniach poskytuje služby v rôznych medicínskych odboroch v nadštandardnej kvalite, vrátane pracovnej zdravotnej služby ako aj kurzov prvej pomoci.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4022709  Dátum zverejnenia: 19.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac