Reagujte bez životopisu

Technik pre technickú prípravu výroby

MD-MAX s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka 4357, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacPlat dohodou..

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie komplexnej technologickej prípravy výroby
- Práca v programoch AUTODESC INVENTOR, AUTOCAD a WRYKRYS
- Navrhovanie pracovných postupov a technologických operácii
- Vyhotovenie a úprava projektovej a výkresovej dokumentácie podľa zákaziek,
- Navrhovanie opatrení na oprtimalizáciu výrobných procesov

Možnosť pracovať nadčas, úprava pracovného času po dohode

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, stavbárstvo, IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Wrykrys - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárstva, stavebníctva, IT

Počet rokov praxe

2

Flexibilita, Schopnosť učiť sa nové veci

Spoločnosť MD-MAX sídli v Považskej Bystrici a robí kompletné zastúpenie Demag žeriavov pre Slovenskú republiku. MD-MAX s.r.o. vznikla v roku 2012 prevzatím spoločnosti Hasíček zdvíhacia technika. Táto pôsobila na slovenskom trhu 20 rokov ako obchodný zástupca a dodávateľ zdvíhacích zariadení DEMAG. V prípade otázok, požiadaviek alebo kalkulácií vieme vycestovať aj do vzdialenejších miest a zabezpečiť tak dodávku žeriavov presne podľa predstáv zákazníka a na kľúč.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4115066  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac