Reagujte bez životopisu

Akciový analytik, Portfólio manager

MD HOLDING EUROPE s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
3.4.2024
2 000 EUR/mesiacMzda je orientačná. Upravíme spoločne podľa toho, na akej forme spolupráce sa dohodneme. Je možné sa dohodnúť aj na úkolovej mzde. A samozrejme záleží koľko času sa budete venovať našej spolupráci. Dohodneme osobne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám niekoho, kto možno pôsobí na danej funkcii v nejakej investičnej spoločnosti. Niekoho, kto by spoluprácu somnou bral ako príležitosť privyrobiť si. Nechcem svoje financie odovzdať na správu do nejakého investičného fondu. Baví ma spravovať si peniaze sám, baví ma vzdelávať sa a investovať svoje peniaze rozumne s určitou dávkou rizika. A preto potrebujem práve analytika, ktorý sa na trhoch pohybuje aspoň 10 rokov. Táto práca je o:

- analýza jedotlivých akciových titulov
- analýza trhového prostredia v ktorej daná firma pôsobí
- analýza konkurenčných spoločností
- analýza účtovných dokladov spoločnosti (vedieť čítať výkazy)
- analýza rizika investície
- spracovanie investičnej tézy

Vyžadujem aspoň 10 rokov skúseností

To ako často sa budeme stretávať a kde záleží od spoločnej dohody.

Prosím kontaktujte ma mailom a ak na podobnej pozícii pracujete už roky, nemusíte vytvárať životopis, ale napíšte mi viac informácií o Vás do mailu. Ďakujem

Chcel by som, aby táto spolupráca bola priateľská a aby to bola skôr zábava pre obe strany.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

10

Som súkromný investor. - investície
ID: 4774648  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac