Specialista technologie rychloběžných lisů

MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Místo práce
Dobřanská 629, Chotěšov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaký by měl být Váš profil?

Min. technické SŠ vzdělání

Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni (AJ preferováno).

Řidičský průkaz skupiny B.

Samostatný a proaktivní přístup, flexibilita, ochota vzdělávat se a cestovat.

Zkušenosti s rychloběžnými lisy Bruderer, tříd BSTA 75-125, 510-125B2 (nebo podobnými) v aplikaci tváření kontaktních prvků (pro automobilový průmysl).

Minimální praxe 5 let podmínkou na dané pozici.

Jaká bude Vaše náplň práce?

Přejímky nových strojů (rychloběžné lisy Bruderer) u dodavatelů a školení MD personálu na obsluhu a údržbu.

Technický dozor nad strojovým parkem pro výrobu kontaktních prvků pro automobilový průmysl.

Spolupráce s kolegy v rámci dané technologie (DE, CZ).

Definice nastavení strojů a nástrojů, jejich údržbových plánů a postupů.

Společné hledání řešení aktuálních problémů s dalšími odděleními (Kvalita, Konstruktéři atd.).

Opravy lisů, evidence oprav, definice a zavádění opatření pro eliminaci poruch.

Zprostředkování externího servisu a dohled nad jeho provedením.

Sdílení vědomostí a poznatků s ostatními členy týmu a zvyšování jejich technického povědomí.

Nezbytná administrativní činnost (tvorba a správa dokumentace, analýzy poruch, chybovosti atd.).

Proč pracovat právě v MD ELEKTRONIK?

Relokační balíček (zajímavá finanční částka při stěhování z jiného kraje)

Dvakrát do roka Vás odměníme prémiemi.

Můžete čerpat až 5 týdnů dovolené.

Budete pracovat v čistém a moderním prostředí, kde si pracovní dobu můžete částečně přizpůsobit.

Nabídneme Vám možnost absolvovat odborné a jazykové školení a tím se vyvíjet ve své profesi.

V rámci benefitního programu Pluxee získáte finanční příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, masáže nebo vzdělávání.

Na oběd můžete využít naši firemní kantýnu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis. Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Možnost si napracovat hodiny
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
13. plat
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na dopravu
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské
ID: 4785327  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc