850 - 950 EUR/hod.

Práca v reštaurácií QUINSBORO® Obchodná BA / 5,11€ - 5,61€

McWald Corporation, s.r.o.

Miesto práce
Obchodná 48, 811 06 Bratislava
Termín nástupu
možný ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si príjemný, prirodzene usmievavý, komunikatívný a nevadí ti práca s hosťami? Staň sa súčasťou tímu novo pripravovanéj reštaurácie QUINSBORO® na Obchodnej ulici, kde môžeš byť hrdý na svoju prácu.

Budeš pripravovať poctivé ručne formované burge, ručne krájané tenké hranolky a dokonalú kávu v troch veľkostiach.

Pracovná doba:
- 8,5h pracovný čas (podľa plánu smien kedykoľvek medzi 7:30h do 22:30h), v piatok a v sobotu do 24:00)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1. mes.: 5,11 € / hod., 2. mes.: 5,41€, 3. mes.: 5,61€ ( fix + dodržiavanie štandardov + príspevok na strav. lístky + príspevok na udrž. uniformy) + tringlety

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si pozorný a zdvorilý k hosťom i ku kolegom navzájom,
- ak dokážeš prijať štandardy, podľa ktorých pracujeme,
- ak si časovo flexibilní a ochotný pracovať, aj v prípade, že ti padne smena na víkend,
- ak dokážeš obslúžiť hostí v anglickom jazyku,
- ak máš často dobrú náladu,
určite nám pošli svoj stručný životopis a my sa už teraz budeme tešiť na osobné stretnutie s tebou pri kávičke :)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Obchodná 48
81106 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Potočár
Tel.: +421907324474
E-mail: poslať životopis
ID: 3697857   Dátum zverejnenia: 9.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1. mes.: 5,11 € / hod., 2. mes.: 5,41€, 3. mes.: 5,61€ ( fix + dodržiavanie štandardov + príspevok na strav. lístky + príspevok na udrž. uniformy) + tringlety