3,3 - 4,05 EUR/hod. Reagujte bez životopisu

Brigáda v reštaurácií QUINSBORO® Obchodná BA Obedné / Večerné smeny

McWald Corporation, s.r.o.

Miesto práce
Obchodná 48, 811 06 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Podľa dohody s novým kolegom, možný ihneď!
Celková mzda (brutto)
3,3 - 4,05 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si príjemný, prirodzene usmievavý, komunikatívný a máš rád prácu v reštaurácií? Staň sa súčasťou tímu QUINSBORO® na Obchodnej ulici, kde môžeš byť hrdý na svoju prácu.

Naučíš sa obsluhovať všetky stanovišťa v reštaurácií, budeš pripravovať poctivé ručne formované burge, ručne krájané tenké hranolky a dokonalú kávu v troch veľkostiach.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,05 € / hod. (nástup 3,30€ fix + 0,75 € za dodržiavanie štandardov a ovládanie 5. stanovišť + tringlety)

Brigáda je určená pre študentov stredných a vysokých škôl, ako brigáda popri práci, pre mamičky na materskéj dovolenke, pre kohokoľvek, kto by si rád privyrobil.

Možnosť pracovať každý deň:
- od 11:30 h - 14:30 h
- od 17:30h - 21:00 h
+ podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si pozorný a zdvorilý k hosťom i ku kolegom navzájom,
- ak dokážeš prijať štandardy, podľa ktorých pracujeme,
- ak si časovo flexibilní a ochotný pracovať, aj v prípade, že ti padne smena na víkend,
- ak máš často dobrú náladu,
určite sa nám ozvi a my sa už teraz budeme tešiť na osobné stretnutie s tebou pri kávičke :)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Obchodná 48
81106 Bratislava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3682862   Dátum zverejnenia: 9.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,05 € / hod. (nástup 3,30€ fix + 0,75 € za dodržiavanie štandardov a ovládanie 5. stanovišť + tringlety)