MS špecialista

MCW, s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 29, Vajnory
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiaczákladná mzda od 2200 EUR, finálne ohodnotenie bude závisieť od individuálnych skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou zodpovednosťou bude zabezpečenie plynulého fungovania infraštruktúry na platforme Microsoft (Window server, windows client, O365, Sharepoint, SQL, Azure, Exchange, Active Directory, atď), sledovanie a aplikovanie bezpečnostných záplat, riešenie incidentov a servisných tiketov, podpora tímu pri migračných úlohách a projektoch. V rámci nášho tímu IT služieb budete podporovať a udržiavať IT infraštruktúru na úrovni L3/L2 špecialistu. Budete spolupracovať s internými špecialistami ako aj so špecialistami našich dodávateľov pri príprave prostredí, implementácii nových aplikácií a služieb resp. platforiem.
Vašou úlohou bude viesť vybrané infraštruktúrne projekty v rámci Slovenskej a Českej republiky. Výsledky Vašej práce budú dôležitou súčasťou dodávky kvalitných IT služieb pre klientov našej spoločnosti. Orientujeme sa na moderné technológie a nové riešenia pre našich zákazníkov a preto hľadáme šikovného kolegu, ktorý sa nebojí riešiť predložené úlohy, projekty, ale aj problémy a stane sa plnohodnotným členom nášho tímu.
Pracovné úlohy a zodpovednosti:
-Implementácia, správa a migrácia prostredí Microsoft (Windows Server, MS SQL, MS Exchange, Sharepoint portal, AD, Azure, ...)
-Implementácia, správa a migrácia MS služieb na Office 365, Azure
-Správa a konfigurácia IIS, Sharepoint portal servera prípadne inej DMS platformy
-Riešenie servisných požiadaviek a incidentov
-Spolupráca na IT úlohách a projektoch

- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na DDS, životné poistenie
- možnosť využívať MultiSport kartu za výhodných podmienok
- možnosť využívať rekreačný príspevok
-pracovné voľno nad rámec zákona pri životných udalostiach

Svoj životopis prosím zasielajte e-mailom na [email protected] do 14.02.2021 spolu s uvedením pracovnej pozície , o ktorú máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Microsoft Hyper-V - Pokročilý
Microsoft SCCM - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

-Windows server administration + Hyper-V + Management (SCOM,SCCM)– advanced
-Znalosť základných služieb Windows ako AD, DNS, DCHP, FS, Print Server, LDAP (výhoda znalosť prostredia O365, MS SQL)
-Znalosť a skúsenosť so základnou správou storage riešení a sieťovej infraštruktúry
-Výhodou dobrá znalosť PowerShell a skriptovania
- analytické myslenie, komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť samostatne riadiť krátkodobé úlohy, práca pod stresom, tímový hráč
praktické skúsenosti s administráciou infraštruktúry na rôznych úrovniach architektúry

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním IT služieb najmä v sektore automobilového priemyslu. Spoločnosť patrí do skupiny spoločností Motor-Car na Slovensku.
ID: 3853092  Dátum zverejnenia: 7.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac