Polyvalentný operátor

MCSyncro Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
September - Október 2023
1 134 - 1 320 EUR/mesiac- 1134 euro základná mzda - k tomu mesačne: - 180 Eur mesačný bonus - stravné lístky hradené spoločnosťou v plnej výške (5,48 EUR/deň) - nočné príplatky nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava diskov a pneumatík pre montáž hotových kolies na montážnej linke
- práce spojené s obsluhou strojov a montážnej linky za účelom výroby hotových kolies
- kontrola kvality výrobného procesu a výrobku (komponentov) na pridelenom pracovisku
- práca v 3-zmennej prevádzke

- Pozícia v medzinárodnej firme so zameraním na profesionálny vývoj v oblasit riadenia procesov, ľudí a vzťahov
- Pozícia otvára možnosti ku kariérnemu rastu v prípade záujmu
- Výhoda malého a flexibilného pracovného tímu - 10 pracovníkov na zmene

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Prax vo výrobnom podniku 1 rok
- Manuálna zručnosť
- Zodpovedný a aktívny prístup k práci
- Zmysel pre prácu v tíme

Medzinárodná spoločnosť v oblasti výroby kolies pre automobilový priemysel. Popredný dodávateľ pre všetky značky automobilových výrobcov. Na Slovensku pre koncern Jaguar Land Rover.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4368137  Dátum zverejnenia: 25.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 134 EUR/mesiac