Technik údržby

MCSyncro Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 1 900 EUR/mesiacfixný príplatok 90 EUR mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva opravy strojov a zariadení, zabezpečuje plynulú prevádzku výrobnej linky
- vykonáva preventívnu a prediktívnu údržbu zariadení podľa plánov údržby
- vytvára, upravuje, a archivuje parametre výrobných programov strojov
- analyzuje výskyt porúch, podieľa sa na znižovaní poruchovosti strojových zariadení
- vykonáva servis a obsluhu pomocných zariadení výrobnej prevádzky
- práca v 3 zmennej prevádzke, moderná výroba v malej firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie - strojný mechanik, mechatronik, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

o elektrotechnická vyhláška §22
o znalosť mechaniky, elektrotechniky, základy pneumatiky a hydrauliky
o stredne pokročilá práca v MS Office, základné IT zručnosti
o výhodami sú prax vo výrobnej spoločnosti na pozícií technik údržby, skúsenosti s robotizáciou, programovaním, technickým kreslením, zváraním, osvedčenia na prácu s vyhradenými zariadeniami
o manuálna zručnosť
o analytické myslenie

Medzinárodná spoločnosť v oblasti výroby kolies pre automobilový priemysel. Popredný dodávateľ pre všetky značky automobilových výrobcov. Na Slovensku pre koncern Jaguar Land Rover.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4063376  Dátum zverejnenia: 22.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac