Servisný technik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o prácu, ktorá nie je stereotypná? Disponuješ vyhláškou § 22 a neprekážalo by ti cestovať ku klientom?
Hľadáme šikovného servisného technika.

Pracovná náplň:
- Komunikácia s klientmi ohľadom vykonania servisných zásahov
- Vyhodnotenie a riešenie problémov
- Servisné zásahy v dátových centrách

- Uvedený plat je minimálny, závisí od skúseností
- Možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- Technické školenia (hradené spoločnosťou)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá poskytuje riešenia v oblasti návrhu, realizácie a prevádzky dátových centier."

Požiadavky na zamestnanca

- SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
- § 22 podľa elektrotechnickej vyhlášky
- Skúsenosť s UPS/DCS zdrojmi
- Ochota cestovať
- Znalosť MS Office
- Samostatné jednanie a vystupovanie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3559386  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mes