Inšpektor schvaľovania vozidiel (Ref. č.: A1966)

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 250 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orientuješ sa v automobilovom priemysle? Hľadáme človeka, ktorý je ochotný cestovať a vyzná sa v problematike overovania vozidiel.

Náplňou práce bude nasledovné:
- Meranie a skúšky vozidiel podľa predpisov
- Príprava protokolov o skúškach
- Komunikácia s okresnými úradmi SR, Ministerstvom dopravy a výstavby SR a taktiež so zákazníkmi
- Vedenie a spravovanie dokumentácie zákaziek a projektov
- Sledovanie legislatívy a jej aktualizácie

- Mzda začínajúca od 1250 EUR + variabilná zložka 20%
- Jazykové kurzy
- Sick days
- Príspevok do DDS
- Flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti poskytovania inšpekčných a certifikačných služieb."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- SŠ/VŠ technického zamerania
- Skúsenosti v oblasti schvaľovania alebo skúšobníctva vozidiel podmienkou
- Angličtina na komunikatívnej úrovni podmienkou
- Maďarčina výhodou
- Vodičský preukaz sk. B
- Ochota cestovať (kandidát bude pôsobiť v rámci západného Slovenska v závislosti od zákaziek, zvyšok administratívnej práce sa rieši z domu resp. na pobočke v Bratislave)

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Natália Horečná
E-mail: poslať životopis
ID: 3556764   Dátum zverejnenia: 8.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 250 EUR/mes