Kontrolór/ka kvality (Ref. č.: A1931)

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 840 € mes. brutto (+ bonusy), finálna mzda je výsledkom dohody so zamestnávateľom na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola rozmerov, veľkosti a kvality dielov, zvarov, zvarovacích zostáv na základe technickej dokumentácie
- kontrola referenčných vzoriek, vypracovanie protokolov o meraní
- riešenie kvalitatívnych problémov s spolupráci s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- príspevky, štvrťročné a mimoriadne finančné odmeny
- dochádzkový bonus vo výške 60€
- príspevok za dochádzanie do práce
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- spoločensko-športové podujatia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - medzinárodnú výrobnú spoločnosť."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť čítania technickej dokumentácie je podmienkou
- vzdelanie technického charakteru
- skúsenosť na podobnej pozícii v oblasti kontroly kvality
- výhodou sú skúsenosti s meraním (na 3D zariadeniach), zváraním, kontrolou zvarov
- zodpovednosť, precíznosť

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Mlynská 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Ducková
Tel.: +421910872903
E-mail: poslať životopis
ID: 3529657   Dátum zverejnenia: 2.11.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 840 € mes. brutto (+ bonusy), finálna mzda je výsledkom dohody so zamestnávateľom na základe skúseností