Špecialista pre starostlivosť o zákazníkov (Poľský a Anglický jazyk)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hlohovec, okres Hlohovec, okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
800-1 200 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem konečne využiť svoje jazykové schopnosti a pracovať v nadnárodnej, úspešnej a stabilnej spoločnosti? Ak ste komunikatívny človek, ktorý vie vyriešiť každý problém, hľadáme práve Vás!

Čo bude Vašou náplňou práce?

- telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi
- vybavovanie objednávok klientov a ich ďalších prípadných požiadaviek
- komunikácia s internými oddeleniami firmy
- práca s programom SAP
- adminstratíva spojená so spracovaním a prípravou objednávok

-zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- každoročné mzdové prehodnotenie
-13. Plat, 14. Plat – 1. plat navyše v priebehu aktuálneho roka
-príspevok do III. dôchodkového piliera
-pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo na kúpu automobilu
-odmena za nábor v hodnote 500 € za úspešného kandidáta vo výberovom procese na pozície THP
-výkonnostný bonus
-príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov
-finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 €
-poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 80€/ročne
-organizácia rôznych športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
-možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
-životné poistenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient hľadá do svojho tímu človeka, ktorému robí radosť komunikácia s ľuďmi a ktorý hľadá férovú prácu v dobrom kolektíve ľudí. Človek, ktorého hľadáme nemusí byť expertom v technológiách, každý kto má záujem bude dobre zaučený a bude mať možnosť ďalej sa vzdelávať a zapájať do celého procesu objednávok a predaja. Ak je takéto pracovné prostredie to čo hľadáte a ovládate oba spomínané jazyky, budeme veľmi radi ak nám zašlete svoj životopis."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- SŠ/VŠ vzdelanie(technické zameranie – výhoda)
- plynulá znalosť anglického a poľského jazyka – oba jazyky sú podmienkou
- silné komunikačné a organizačné schopnosti
- proklientský prístup a nekonfliktná povaha
- skúsenosti s prácou v MS office (Word, Excel) sú podmienkou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3523815  Dátum zverejnenia: 24.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1 200 EUR/mes