Hľadáme Vedúcu/Vedúceho predajne do Bratislavy! (Ref. č.: A1877)

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850-1 030 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
- riadenie a vedenie tímu zamestnancov na pozícii predavačov
- zabezpečovanie a zvyšovanie kvality obsluhy v prevádzke
- zabezpečovanie spokojnosti zákazníka,
- poskytovanie poradenstva zákazníkom,
- aktívna účasť na výberovom procese pri získavaní nových zamestnancov a zabezpečenie ich následného školenia,
- vykonávanie činností smerujúcich k zabezpečeniu spokojnosti zamestnancov na pracovisku,
- objednávanie tovaru podľa stavu aktuálnych skladových zásob v prevádzke,
- optimalizácia a kontrola skladových zásob tovarov,
- kontrola výsledkov inventúr,
- zodpovednosť za pokladničnú evidenciu, evidenciu dochádzky, evidenciu príjmu a výdaja tovaru,
- uzávierka a kontrola tržieb, preberanie dennej tržby a zabezpečenie jej odovzdania zamestnávateľovi,
- kontrola vedenia podkladov pre účtovníctvo a administratívnych záznamov,
- zabezpečovanie a kontrola estetického vzhľadu prevádzky, čistoty a poriadku,
- príprava promočných akcií podľa požiadaviek zamestnávateľa,
- kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru,
- účasť na poradách vedenia spoločnosti zamestnávateľa,
- riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov,
- vykonávanie inventarizácie, zabezpečovanie dodržiavania opatrení zamestnávateľa prijatých na ochranu jeho majetku,
- sledovanie cien tovarov, sledovanie trhu a vývoja konkurencie,
- zodpovednosť za merchandising

Táto sieť potravín ponúka:
- Vernostné prémie za odpracované roky (1rok 33Eur, 2 roky 66Eur, 3roky 99 Eur),
- Zamestnaneckú zľavu 3% na každý nákup, - Poukážky na nákup tovaru (kvartál 20 Eur osoba),
- Zamestnanecké balíčky (Vianoce, Veľká noc + deti Mikulášsky balíček),
- Príspevok pri sobáši (50 Eur), narodení dieťaťa (50 Eur), - Extra nad rámec zákona deň voľna pri sobáši, narodení dieťaťa, úmrtí v rodine,
- Menu pre zamestnancov zľava 20%, zamestnanecká káva 0.80 Euro,
- Multisport kartu,
- Priplatok za odpracovanu nedelu nad ramec zakona (5 euro/zmena)

V prípade záujmu o túto pozíciu mi pošlite svoj životopis. Budem kontaktovať vybraných uchádzačov. Všetkým ďakujem za spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je slovenská maloobchodná sieť potravín so zameraním na predaj čerstvých výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vhodným kandidátom na túto pozíciu ste ak máte skúsenosť s vedením predajne, ideálne potravín.

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Priemyselná 1/A
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Handžáková
Tel.: +421918833156
E-mail: poslať životopis
ID: 3511166   Dátum zverejnenia: 8.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850-1 030 EUR/mes