Advokát (Obchodné právo/ Real Estate)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie právneho poradenstva,
- Príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov,
- Právne poradenstvo pri realizácii projektov a medzinárodných transakcií,
- Účasť na rokovaniach s klientmi,
- Analyzovanie právnych otázok v príslušnej oblasti špecializácie,

- Výkonnostná zložka k paušálnemu platu (update každý polrok)
- Legal English (1xtýždeň priamo v AK)
- Telefón
- Preplácanie športových aktivít
- Podpora ďalšieho vzdelávania
- Účasť na firemných eventoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre klienta, ktorým je etablovaná a stabilná advokátska kancelária hľadáme skúseného akdvokáta. V prípade, ak máte skúsenosti v oblasti obchodného práva alebo v oblasti Real Estate, neváhajte nám zaslať svoj životopis."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Ideálne 2-3 ročná prax na pozícii advokáta
- Neprerušený výkon advokácie je podmienkou
- Veľmi dobrý písomný aj ústny prejav
- Vysoké pracovné nasadenie
- Lojalita a flexibilita
- Zvládanie stresu

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3453066  Dátum zverejnenia: 19.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mes