Obchodný manažér/zástupca (Ref. č.: A1763)

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 000-1 300 EUR/mes + vario zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu (výrobné závody, šrotoviská)
- udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- prijímanie objednávok, komunikácia s koordinátorom logistiky
- reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému

- prácu v rastúcej spoločnosti
- auto, telefón a notebook aj na súkromné účely
- zaujímavý benefitný systém /odmeny, stravné nad rámec zákona, sick days, príspevky na cestovanie, možnosť 13. a 14. platu.../

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Hľadáme človeka, ktorý je obchodník srdcom a chce vidieť za sebou výsledky. Máš chuť prijímať nové výzvy? Ak áno, tak reaguj na našu ponuku! Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti recyklácie a obchodu so železným kovom."

Požiadavky na zamestnanca

- min. SŠ vzdelanie s maturitou
- skúsenosti s aktívnym predajom
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- pro-zákaznícky prístup
- flexibilita

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Mlynská 27
040 01 Košice
ID: 3443410   Dátum zverejnenia: 9.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 000-1 300 EUR/mes + vario zložka