Montážnik zdvíhacích zariadení (Ref. č.: A1783)

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Disponuješ minimálne vyhláškou 21 a považuješ sa za technicky zručného, spoľahlivého zamestnanca s ľudským prístupom ku zákazníkom?

Čo bude obnášať tvoja práca?

- Montáž a servis zdvíhacích zariadení (šikmé schodiskové plošiny, plošiny s kolmým zdvihom, stropné zdviháky, bazénové zdviháky, stoličkové výťahy)
- Vedenie dodávkového montážneho vozidla

- 13.plat
- Prémie za montáž zariadení
- Nadčasy preplácané

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá vyvíja, montuje a dodáva zdvíhacie zariadenia pre imobilných."

Požiadavky na zamestnanca

- SŠ technického zamerania
- Vyhláška min. § 21
- Ochota cestovať za zákazníkmi
- Spoľahlivosť, orientácia na detail

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Dobrocká
E-mail: poslať životopis
ID: 3443409   Dátum zverejnenia: 9.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 EUR/mes