Operátor výroby/Technik údržby (Ref. č.: A1784)

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Považuješ sa za šikovného operátora výroby, ktorý v prípade nevyhnutnosti vykoná technickú údržbu a opravu stroja?

Pracovnou náplňou bude:
- Obsluha montážnej bunky, zasobovanie montážnej bunky komponentmi, nakladanie komponentov do prípravkov
- Vizuálna kontrola
- Vykonávanie preventívnej údržby
- Udržiavanie kvality a bezpečnosti počas výrobného procesu
- Zaznamenávanie zásahov na zariadeniach
- Komunikácia s oddelením výroby, logistiky a kvality

- Uvedený plat je minimálny, mzda je v závislosti od skúseností
- Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti
- Vario zložka do výšky 150EUR
- 13. plat
- Teambuilding a iné aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre novú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- SŠ technického zamerania
- Vyhláška § 21
- Ochota pracovať na zmeny (3zmeny)
- Skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou
- Orientácia na detail, zodpovednosť

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava
ID: 3439646   Dátum zverejnenia: 4.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 EUR/mes