Team Leader / Recruitment Consultant

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš preukázateľné skúsenosti z oblasti náborov a hľadáš nové výzvy v tejto oblasti? Hľadáme človeka na pozíciu Team Leadra, ktorý túži po osobnom rozvoji, ale taktiež chce mať zodpovednosť za pridelené projekty. Čo táto možnosť obnáša?

- podpora a metodické vedenie členov tímu
- zisťovanie potrieb a plnenie požiadaviek klienta v oblasti náboru zamestnancov
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov
- príprava inzercie, screening CV, efektívne využitie firemnej databázy, vedenie osobných pohovorov, testovanie a overovanie zručností, organizácia a vyhodnotenie výberových konaní a následné doporučenie najvhodnejších kandidátov
- zodpovednosť za vlastné projekty, komplexná starostlivosť o pridelených klientov, vyhľadávanie nových príležitostí
- poskytovanie spätnej väzby a kariérneho poradenstva

- možnosť stať sa členom personálno-poradenskej spoločnosti s unikátnym konceptom a projektmi
- férový prístup s dôrazom na dôveru v každého jedného človeka v našom tíme
- možnosť home office
- nadštandardný fixný plat (stanovený na základe schopností kandidátov)
- osobné ohodnotenie a prepracovaný bonusový systém (mesačné a kvartálne bonusy)
- Sick Days, stravné lístky, mobil, notebook aj na súkromné účely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chceš pôsobiť v medzinárodnej spoločnosti so zameraním na poskytovanie pracovno-poradenských služieb?"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo by Vám nemalo chýbať:
- SŠ/VŠ vzdelanie
- preukázateľná prax v nábore uchádzačov, prax v oblasti vedenia tímu alebo obchodu je veľkou výhodou
- profesionálne vystupovanie, schopnosť výbornej komunikácie, obchodné myslenie
- proaktívny a samostatný prístup, schopnosť prinášať vlastnú iniciatívu a nápady
- pokročilé organizačné schopnosti a proklientský prístup
- komunikatívna znalosť AJ slovom aj písmom
- VP sk. B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3439645  Dátum zverejnenia: 4.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mes