Konzultant pre oblasť ekonomiky a účtovníctva (Ref. č.: A1769)

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1 200 EUR/mes + vario zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte uplatnenie Vašich skúseností v oblasti ekonomiky a účtovníctva?
Správny kandidát bude realizovať nasledovné úkony:
- reagovať na požiadavky klientov
- spracúvať komplexné i čiastkové úlohy pre klientov spoločnosti
- implementovať firmený IS
- poskytovať procesné poradenstvo a školenia pre klientov

- variabilná zložka mzdy v závisloti od skúseností
- práca v modernej spoločnosti
- zaujímavé projekty pre významných klientov v rámci celej SR
- mladý kolektív
- školenia a odborné vzdelávanie
- kariérny rast
- po zapracovaní možnosť HomeOffice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby a dodávok vnútropodnikových informačných systémov"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- ekonomické znalosti a orientáciu v slovenskej legislatíve a zákonoch zákon o DPH, zákon o účtovníctve, výhodou znalosť miezd a majetkového a skladového hospodárstva
- znalosť logiky informačných systémov
- prozákazníka orientácia
- skúsenosti s vedením obchodných stretnutí a rokovaní
- ochota cestovať, VP sk.B
- anglický alebo nemecký jazyk výhodou

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Mlynská 27
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3420847   Dátum zverejnenia: 14.6.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 200 EUR/mes + vario zložka