Si angažovaný a dynamický Junior Finance Manager?

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Hľadáš novú výzvu v oblasti finančníctva?
* Dokážeš samostatne spracovávať finančné dáta?
* Bavia Ťa faktúry, reporty pre banky, vysvetlenia, sledovať projekty a cash-flow?
* Chceš sa podieľať na zostavení konsolidovanej účtovnej závierky?

Ak je sledovanie a kontrola finančných tokov, či spracovanie finančných platieb a pravidelný ad hoc reporting to, čo Ťa napĺňa, reaguj na našu pracovnú pozíciu.

Čaká Ťa taktiež spolupráca s internými klientami (účtovné a investičné oddelenie), komunikácia s externými klientami, audítormi, daňovým úradom a bankami.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašli svoj životopis spolu s motivačným listom a my Ťa budeme kontaktovať.

multisport karta, gastrolístky, mobil, kurzy a vzdelávacie školenia, dynamických kolegov a kreativitu v práci

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu na finančnom developerskom a investičnom trhu viac ako 20 rokov. Stabilita a úspech je synonymom názvu spoločnosti, ktorá je silne a stabilne etablovaná v Českej republike a rovnako na Slovensku."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- minimálna prax 2 roky v odbore
- úroveň MS Excel na vysokej úrovni (expert)
- znalosť anglického jazyka
- stredoškolské vzdelanie
- samostatnosť, precíznosť, asertivita, angažovanosť, orientácia na cieľ

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3397027  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mes