Inžinier automatizácie a robotiky

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1 553 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste sa realizovať v oblasti automatizácie a pracovať s najmodernejšími technológiami? Teraz máte príležitosť naučiť sa pracovať s priemyselnými nástrojmi pre vývoj PLC a robotického SW.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Analyzovať náhradu ľudských zdrojov robotickými systémami
- Nastavovať výrobné zariadenia s cieľom minimalizovať odchýlky vo výrobe
- Vyhľadávanie a komunikácia s dodávateľmi priemyselnej automatizácie
- Kontrola, validácia a implementácia priemyselnej automatizácie a robotov do výrobného procesu
- Úprava a tvorba SW pre robotické a PLC systémy
- Rešenie problémov s oddelením výroby a oddelením údržby

- Ponúkaný plat v závislosti od skúsenosti, minimálne však 1553 eur
- Dynamická práca v medzinárodnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
- Príležitosť naučiť sa pracovať s priemyselnými nástrojmi pre vývoj PLC a robotického SW
- Kurzy angličtiny priamo na pracovisku
- Možnosť využívať zamestnaneckú autobusovú dopravu
- Príspevky na dopravu pre zamestnancov zo vzdialenejších lokalít
- Stravovanie vo firemnej jedálni
- Odmena za odpracované roky
- Zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu oblasti elektrotechnickej výroby a IT riešení."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Vzdelanie so zameraním na automatizáciu a robotiku
- Skúsenosti s implementáciou robotických systémov
- Znalosť CAD

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3396288  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 553 EUR/mes