Máš skúsenosti ako ERP konzultant pre oblasť odbytu / ekonomiky? Hľadáme Teba!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
Junior od 900€/mes + vario, Senior od 1 200 EUR/mes + vario

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností v oblasti ERP a odbytu / ekonomiky?
Správny kandidát bude realizovať nasledovné úkony:
- reagovať na požiadavky klientov
- spracúvať komplexné i čiastkové úlohy pre klientov spoločnosti
- implementovať firmený IS
- poskytovať procesné poradenstvo a školenia pre klientov
- pre-sales aktivity u klientov a podpora rozvoja spoločnosti

Ak máte skúsenosti s implementáciou ERP systémov najmä v oblasti odbytu a ekonomiky, určite máme ponuku pre Vás.

- variabilná zložka mzdy v závisloti od skúseností
- práca v modernej spoločnosti
- zaujímavé projekty pre významných klientov v rámci celej SR
- mladý kolektív
- školenia a odborné vzdelávanie
- kariérny rast
- po zapracovaní možnosť HomeOffice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby a dodávok vnútropodnikových informačných systémov"

Požiadavky na zamestnanca

- prozákazníka orientácia
- preukážateľné skúsenosti v oblasti ERP konzultácií - skladové hospodárstvo alebo ekonomické znalosti
- skúsenosti s technickou prezentáciou u klienta
- skúsenosti s vedením obchodných stretnutí a rokovaní
- ochota cestovať
- anglický alebo nemecký jazyk výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3386419  Dátum zverejnenia: 11.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Junior od 900€/mes + vario, Senior od 1 200 EUR/mes + vario