Si Junior System Engineer? Poď k nám do medzinárodného tímu

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na úvod vypichnem to najlepšie, čoho by si bol súčasťou: budeš patriť do medzinárodného projektového tímu a svojím dielom budeš prispievať ku kvalite výsledného safety-critical systému. Ak miluješ vzdelávanie, rôzne workshopy, projekty - nie je problém, my Ti to poskytneme. V neposlednom rade máš u nás priestor na sebarealizáciu. A je toho ešte omnoho viac ! Ale to už poviem osobne

Čo teda budeš robiť?

- podporovať projektový team v nasadení telekomunikačných a IT zariadení, ktoré sú súčasťou komplexných safety-critical systémov.
- zodpovednosť za inštaláciu, integráciu a parametrizáciu telekomunikačných a IT zariadení
- konfigurovať HW/SW komponenty - analyzovať technické problémy a hľadať technické riešenia.
- navrhovať a vykonávať systémové testy (Factory Acceptance Tests).

- medzinárodné prostredie
- flexibilitu
- rôzne technické a soft skills školenia
- dokonca aj jazykové vzdelávanie, ktoré Ti preplatíme
- kariérny rást

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Junior/senior, starý/mladý, viac skúsený/menej skúsený, u nás má šancu každý ! Preto Ti ponúkame pracovnú príležitosť pracovať na medzinárodnej úrovni s možnosťou osobného rozvoja a vzdelávania v odbore."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- si študentom posledného ročníka alebo absolventom vysokej školy I., II. alebo III. stupňa s technickým zameraním, ideálne v oblasti telekomunikácií.
- aby si mal nejakú znalosť z oblasti telekomunikácií
- skúsenosť s operačnými systémami Windows a Linux, virtualizáciou, s administráciou LAN/WAN, Microsoft SQL Server, Klient / Server Administrácia
- úroveň angličtiny B2, budeš ju využívať aj pisomne aj ústne

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3359920  Dátum zverejnenia: 12.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.