Špecialista sietí

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administrácia LAN/WAN sietí v rámci spoločnosti, aj pre zákazníkov
- Rozvoj siete, návrh riešenia a architektúry
- Samostatné riešenie technických problémov
- Monitoring sietí, optimalizácia a automatizácia
- Aktualizácia a tvorba technickej dokumentácie
- Praca v dynamickom prostredí na stále nových úlohách

- Stabilná spoločnosť - viac ako 10 rokov na trhu
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť kariérneho rastu
- 13. a 14. plat a celý rad ďalšich finančných a nefinančných benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

- Spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom SW a riešení pre sektor súkromného zdravotníctva"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- min. 3 roky skúseností na podobnej pozícii
- Orientácia v problematike sietí LAN/WAN
- Znalosť Cisco produktov, Cisco IOS + práca na príkazovom riadku
- Znalosť produktov Fortinet, Netscaler, F5 a pod.
- Znalosť všetkých základných protokolov (DNS, NTP, SMTP, HTTP/S, atď..)
- Znalosť v oblasti balancingu, firewall security, VPN
- Skúsenosť s používaním Unix nástrojov
- Komunikatívnosť, tímový duch
- Zodpovednosť, flexibilita
- Ochota vzdelávať a posúvať sa

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3342359  Dátum zverejnenia: 22.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.