Si práve Ty ten správny manažér nášho obchodu? (Ref. č.: A1550)

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta s výnimočným systémom hodnotenia a rozvoja obsadzujeme pracovnú pozíciu zameranú na predaj a obchod v Bratislave alebo v Malackách.
* Očakávate od svojho zamestnávateľa, že ak máte deň voľna, tak Vám nebude nikto volať?
* Chcete vychovávať a viesť vlastný predajný tím?
* Dokážete niesť zodpovednosť za výkon v predaji?
* Je Vám rozvoj podriadených blízky?
* Nebojíte sa zodpovednosti za výkon a plnenie cieľov?
* Máte obchodný talent?

Príďte viesť obchodno-predajný tím k nášmu výnimočnému klientovi.

* bonusový systém nad rámec štandardov
* príplatky za vedenie
* výnimočný vzdelávací a rozvojový systém
* doplnkové dôchodkové poistenie
* mobilný telefón
* dôkladné a spravodlivé hodnotenie
* podpora vo vedení spoločnosti
* možnosť kariérneho rastu s reálnymi prípadmi v rámci firmy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

- skúsenosti s riadením pracovného tímu
- skúsenosti s predajom
- schopnosť niesť zodpovednosť
- lojálnosť a otvorná komunikácia
- stredoškolské vzdelanie
- ochota učiť sa
- schopnosť podporovať vlastný pracovný tím

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Pribinova 4
811 09 Bratislava
ID: 3285931   Dátum zverejnenia: 13.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.