Recruiter Košice

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIDAJ SA K NAM: hľadáme nové talenty a kolegov, ktorým je práca v oblasti náboru a výberu zamestnancov srdcu blízka!
- realizácia výberu na základe požiadaviek klienta za účelom obsadenia voľných pracovných pozícií,
- špecifikácia požiadaviek na pracovnú pozíciu, inzerovanie voľných pracovných miest v médiách,
- kontaktovanie potenciálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu a selekcia najvhodnejších kandidátov,
- príprava, organizácia a vedenie vstupných pohovorov s kandidátmi a posudzovanie ich znalostí a schopností,
- pravidelná komunikácia s klientmi a kandidátmi,
- vedenie a pravidelná aktualizácia databázy potenciálnych kandidátov,
- starostlivosť o existujúcich klientov a akvizícia nových

- teambuildingové aktivity niekoľko krát ročne na úrovni celej skupiny (cca. 220 zamestnancov)
- 4 dni do roka sick day
- stravné lístky hradené 100% zamestnávateľom
- 13ty plat po odpracovanom 1 roku
- 14ty plat po odpracovaných 3 rokoch
- pohyblivá pracovná doba
- možnosť čerpať výnimočne home office po ukončenej skúšobnej dobe a dohode s nadriadeným
- mobil a notebook aj na neobmedzené súkromné využitie
- referentské vozidlo k dispozícií pre prípad služobných stretnutí
- pravidelné interné súťaže + ranking medzi zamestnancami
- a v neposlednom rade otvorená a tolerantná firemná kultúra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa,
- anglický jazyk – aktívne slovom aj písmom, nemecký jazyk - veľká výhoda,
- predošlá min. 1–ročná prax na rovnakej resp. obdobnej pozícii v pers. agentúre alebo v internom HR,
- skúsenosť s obsadzovaním pracovných pozícií v oblasti IT veľkou výhodou
- znalosť práce s portálom profesia.sk, prof. sieťou LinkedIn, prípadne Xing...
- silná orientácia na zákazníka,
- výborné komunikačne schopnosti,
- schopnosť jednania s klientmi,
- samostatnosť, proaktivita, ambicióznosť,
- flexibilita a pracovné nasadenie,
- PC znalosti – MS Office, práca s databázou uchádzačov,

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3284047  Dátum zverejnenia: 11.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.