Stavbyvedúci s možnosťou ubytovania, Bratislava

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre slovenskú spoločnosť, pôsobiacu na trhu od roku 1996, zaoberajúca sa realizáciou stavieb na kľúč na celom území Slovenskej republiky a v zahraničí.
- riadenie všetkých činností na stavbe
- sledovanie ekonomiky stavby
- dozeranie na kvalitu vykonaných prác macedónskou subdodávateľskou spoločnosťou
- zodpovednosť za BOZP na stavbe
- zodpovednosť za konečné odovzdanie stavby objednávateľovi

- služobné auto, mobilný telefón, notebook,
- 13. plat,
- 1 x ročne firemná dovolenka,
- doplnkové dôchodkové zabezpečenie – 3. pilier

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore stavebníctvo,
- prax na rovnakej/obdobnej pozícii minimálne 3 roky,
- vodičský preukaz sk. B
- veľmi dobré organizačné schopnosti,
- zmysel pre zodpovednosť a lojálnosť,
- vedenie ľudí,

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3226190  Dátum zverejnenia: 4.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.