Farmaceut Žiar nad Hronom, Topoľčany (Ref. č.: A1065)

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sieť lekární v kontinentálnej Európe
- vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv,
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
- spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky,
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov,
- kontrolovanie stavu a správnosti uskladnenia liečiv, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
- plnenie ďalších úloh pridelených svojim nadriadeným
- práca je na 12 HOD. ZMENY!

- nákup voľno predajných liekov a sortimentu v lekárni za nákupnú cenu,
- motivujúca variabilná zložka mzdy,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- možnosť športového vyžitia mimo práce,
- využívanie služby polikliniky ProCare za zvýhodnených podmienok,
- pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov, finančná podpora pri jazykovom vzdelávaní,
- príspevok na stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

- VŠ vzdelanie II. Stupňa v odbore farmácia
- komunikačné schopnosti,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- schopnosť rozhodovať sa,

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Mlynská 27
040 01 Košice
ID: 3207080   Dátum zverejnenia: 10.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.