Technik riadenia projektov

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nezávislé technické riadenie projektov.
Štúdium základných príčin porúch a poskytovanie riešení (úpravy, štandardné konfigurácie atď.).
Analyzovanie údajov.Implementácia nápravných opatrení v reakcii na chyby spôsobené týmto procesom.
Zostavovanie a aktualizácia postupov a iných pracovných dokumentov.
Monitorovanie a koordinovanie testovania a vypracúvanie návrhov správ a analýz.
Používanie štandardiz. nastavení na základe analýzy výsledkov.
Identifikovanie a spracovanie rizík spojených s procesmi oddelenia v kontexte tímu.
Dohľad pri montáži, skúšaní a uvedení prevádzky do zariadenia.
Podpora operátorov poskytovaním potrebných zdrojov na riešenie každodenných problémov.

- práca pre stabilnú prosperujúcu spoločnosť s medzinárodnou účasťou
- aktraktívne pracovné podmienky a práca v kvalifikovanom tíme
spolupracovníkov
- zaujímavý balík firmených benefitov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem, no z kapacitných dôvodov si vyhradzujeme práco reagovať len na životopisy spĺňajúce kritériá klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná zahraničná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické strojárske alebo elektrotechnické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme technicky a pragmaticky mysliaceho člena tímu schopného pracovať samostatne a zodpovedne a komunikovať jasne a fakticky (aj) v cudzom jazyku v oblasti fungovania výroby.
Znalosť programov a metód neustáleho zlepšovania potrebná.Uvítame skúsenosti s programovaním.

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Pribinova 4
811 09 Bratislava
ID: 3150822   Dátum zverejnenia: 1.12.2017