Ponuka práce pri výrobe cukríkov (Operátor výroby)

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
02.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduché, opakujúce sa práce a rutinné úlohy s jasným zadaním pri výrobe sladkých pokušení nielen pre deti, ale aj dospelých.
Vykonávanie pomocných, prípravných a manipulačných prác podľa firemných postupov.
Zodpovednosť za základnú obsluhu strojov a kvalitu svojej práce.

Práca na 4 ,3 aj 1 zmennej prevádzke.
Zabezpečené stravovanie v jedálni + stravné lístky za nočné smeny + za víkend.
Práca v spoločnosti, ktorá je súčasťou veľkého koncernu.
Príplatky za poobednú aj nočnú smenu. Príplatok za prácu na rizikovom prostredí. Príplatok za nadčas. Prémie.
Práca na pracovnú zmluvu.

Informácie o výberovom konaní

Nutnosť mať zdravotný preukaz na prácu s potravinami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Klient zaoberajúci sa výrobou sladkých pokušení pre malých a veľkých.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť. Dochvíľnosť a presnosť. Kvalita práce.
Ochota a chuť pracovať na 3-4 smennej prevádzke.

Nutnosť: ZDRAVOTNÝ PREUKAZ NA PRÁCU S POTRAVINAMI

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Farská 29
949 01 Nitra
ID: 2665043   Dátum zverejnenia: 4.1.2018