Baví Ťa oprava áut? Hľadáme retušérov, máme pre Teba stabilnú prácu !

McROY, s.r.o.

TRNAVA, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika, Maďarsko, Rumunsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odstraňovanie zistených nedostatkov na vozidlách - chyby lakovne, jednoduchšie chyby zvarovne, chyby mechaniky a elektriky
- oprava vymeniteľných dielov
- Realizácia analýzy nedostatkov na hotovom vozidle v rozsahu svojej odbornosti
- schvaľovanie kvality vykonaných opráv

- stabilná práca
- výkonnostná prémia
- 13. plat
- možnosť ubytovania
- zabezpečenie teplej stravy a celoročný pitný režim

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá výrobou automobilov s výužitím moderných výrobných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SŠ technického smeru

Vodičský preukaz

B

- vodičský preukaz skupiny B
- skúsenosti s diagnostikou, opravovaním vozidiel po mechanickej, elektrickej a estetickej stránky, technické znalosti v oblasti automobilov sú výhodou
- znalosť programov MS Office
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita
- dobrý zdravotný stav a manuálnu zručnosť
- schopnosť rýchlo a správne reagovať na vzniknuté problémy
- seriózny prístup k práci a záujem o stabilné zamestnanie

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Farská 29
949 01 Nitra
ID: 2614540   Dátum zverejnenia: 20.9.2016