Nemáš rád/a prácu v noci? Operátor/ka vo výrobe - práca na 2 zmeny(ranné, popoludňajšie)

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
450 - 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám hlavný prac.pomer na 2 zmennej prevádzke.
Obsluha výrobných liniek, montáž komponentov, kusová výroba s dôrazom na manuálnu zručnosť
Dlhodobá práca v moderných a klimtizovaných priestoroch s perspektívou osobného rastu.

Mesačné odmeny za výkon - motivujúci príplatok za výkon, ktorý vie navýšiť mzdu až do 750 EUR/mes.
Dochádzkový bonus DENNÝ, MESAČNÝ
Príplatky za prácu nadčas, v noci, vo sviatok
Dlhodobá práca na TPP (pracovnú zmluvu)
Stravné lístky nad rámec ZP
Možnosť kariérneho rastu
Priamo v Prešove, dobrá dostupnosť
STAČÍ NÁS PREZVONIŤ A MY VÁM ZAVOLÁME

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy zasielajte mailom na:
monika.chovanova@mcroygroup.com
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta. Ďakujem za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť,
chuť pracovať,
ochota pracovať na zmeny,
zodpovednosť
nástup ihneď,
prax vo výrobe výhodou

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Duchnovičovo nám. 1
080 01 Prešov
ID: 2295354   Dátum zverejnenia: 11.12.2017