Okamžitá práca - operátor výroby - Vráble (možnosť ubytovania)

McROY, s.r.o.

Vráble, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Levice, Nitra, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
05.01.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. preštudovanie operačnokontrolnej návodky, vypisovanie predpísaných tlačív, vykonávanie lisovania podľa OKN, zodpovedá za kvalitu výroby, za dodržiavanie technologických postupov, za dodržiavanie BOZP a používanie ochranných pomôcok, v prípade zistenia nezhodného produktu okamžité zastavenie výroby, riadia sa pokynmi svojich nariadených

príplatky a motivačne odmeny
ubytovanie zdarma(nad 50km)
doprava zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá automobilovým priemyslom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
flexibilita

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Pribinova 4
811 09 Bratislava
ID: 2052473   Dátum zverejnenia: 29.12.2017