Údržbár

McROY, s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
zabezpečuje chod strojného zariadenia po technickej stránke,
t.j. podieľa sa na preventívnej a korektívnej údržbe pridelených strojov (rieši funkčnosť zariadenia po stránke elektro, v prípade potreby aj strojne, odstraňuje krátkodobé poruchy a podieľa sa na odstraňovaní dlhodobých porúch) atď.

Prezentované pri pracovnom pohovore

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať IBA vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť bude prezentovaná pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme pracovitého, zodpovedného, samostatného, bezúhonného kandidáta, ktorý má odbornú spôsobilosť v elektrotechnike podľa § 21. a minimálne 2 roky PRAKTICKEJ SKÚSENOSTI S ELEKTRICKÝM A STROJNÝM ZARIADENÍM, logické myslenie, technický rozhľad, odolnosť voči stresu, orientáciu na plnenie cieľov.

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

McROY Jobliner, s.r.o.
Pribinova 4
811 09 Bratislava
ID: 1870614   Dátum zverejnenia: 1.12.2017