Hlavný účtovník

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva.
Komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva.
Vedenie účtovného oddelenia - 2 pracovníci.
Spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky.
Pripravovanie podkladov pre reporting nadriadenému.
Metodické riadenie účtovania a nadväzných procesov v súlade s platnou legislatívou.
Pripravovanie podkladov pre vypracovávanie audítorských a ratingových hodnotení.
Komunikácia s externým audítorom, daňovým úradom.
Vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH.
Účtovanie v účtovnom programe OMEGA.

- vzdelávanie
- teambuildingy
- dobrý kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

- VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- 3 ročná prax na pozícii Senior účtovníka/Hlavného účtovníka
- znalosť účtovného programu OMEGA

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3258636  Dátum zverejnenia: 1.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou