Nepracuj v kuchynskom štúdiu! Rozvíjaj sa s nami - konzultant predaja kuchýň

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme nadšenca pre predaj a konzultačnú prácu so zákazníkmi. Ponúkame stabilitu a rozvoj. Vzdelávanie a kvalita je naším druhým menom.
Chceš pomáhať zákazníkom skvalitniť ich domov a zamilovať sa do vlastnej kuchyne?

* Máš rád prácu so zákazníkom?
* Rád navrhuješ interiérové riešenia pre klienta?
* Chceš pracovať v mladom a dynamickom pracovnom tíme?
* Baví Ťa zabezpečovať komunikáciu so zákazníkom?
* Vieš navrhovať kuchyne a chápeš základné princípy kuchynského dizajnu?
* Precíznosť v práci je pre Teba samozrejmosťou?

Ak nás chceš ohromiť počtom zrealizovaných kuchynských návrhov a predaného doplnkového sortimentu, radi Ťa uvítame v našom pracovnom tíme.

Pre nášho významného klienta hľadáme odborného predajcu v oblasti kuchynského sveta.

- stabilné pracovné prostredie
- mladý a dynamický kolektív
- motivačné ohodnotenie a pravidelné odmeny
- vstupné školenie
- pravidelné mentorovanie od nadriadeného

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

- odbornosť v oblasti predaja a plánovania kuchynských riešení
- vzdelanie v oblasti nábytkárstva alebo drevárstva výhodou, nie podmienkou
- komunikačné a obchodné zručnosti
- precíznosť a presnosť
- časový manažment
- záujem učiť sa a zdokonaľovať
- schopnosť predvídať
- ochota spolupracovať a mať tímového ducha
- flexibilita

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3257666  Dátum zverejnenia: 31.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.