Programátor C#

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta - európskeho dodávateľa riešení v oblasti priemyselnej automatizácie a výrobných informačných systémov obsadzujeme pracovnú pozíciu pre záujemcov o dlhodobú spoluprácu.
- Vývoj aplikačného SW pre Výrobné informačné systémy
- Implementácia a uvádzanie systémov do prevádzky
- Analýza a návrh čiastkových modulov systémov
- Tvorba a riadenie projektovej dokumentácie
- Technické riadenie projektov (pri menších zákazkách)

- Ročné výkonové prémie
- 25 dní dovolenky
- Príspevok zamestnávateľa na stravovanie
- Príspevok zamestnávateľa na životné investičné pripoistenie
- Notebook, prípadne mobilný telefón
- Jazykové kurzy
- Perspektívu a stabilné zázemie veľkej zahraničnej firmy
- Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesijný a kariérny rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- SŠ/VŠ vzdelanie so zameraním na Automatizačnú techniku
- Aktívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
- Výhodou 2-3 roky praxe s programovaním a implementáciou informačných systémov
- Znalosť programovania na platforme .NET (Win Forms, ASP.NET, apod.)
- Znalosť jazykov C#, SQL, Java script, apod.
- Znalosť návrhov relačných databáz
- 100% záujem o odbor, ochotu ďalej sa vzdelávať
- Schopnosť pracovať v tíme i celkom samostatne
- Vodičský preukaz skupiny B
- Výhodou sú skúsenosti s vývojom a implementáciou systémov PIMS/MES/OEE/LIMS, apod.
- Výhodou sú skúsenosti so software Wonderware, OSI, GE či AspenTech
- Výhodou sú skúsenosti v oblasti čiarových kódov, WiFi sietí, komunikácie zariadení

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3255518  Dátum zverejnenia: 28.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.